Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 26.06.2020 21:33 Publikacja: 26.06.2020 21:23
Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński
Szymon Hołownia jest przekonany, że w przypadku rywalizacji Andrzeja Dudy z Rafałem Trzaskowskim w drugiej turze wyborów prezydenckich, PiS doprowadzi do skrajnej polaryzacji.
- Oni wyciągną wszystkie stare demony z szaf, zaczną straszyć na wszystkie możliwe sposoby i skutek tego będzie taki, że zmobilizuje się do oporu elektorat PiS-u w każdej postaci - ocenił w rozmowie z TVN24.
O czym dzisiaj rozmawialiśmy? Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów programu #RZECZo...
Wyobraź sobie ogród, który nie tylko wygląda pięknie, ale też staje się Twoją prywatną oazą spokoju. Miejsce, w...
Prezydentura Trumpa w czasie wojny w Ukrainie to dla Unii Europejskiej równanie z dwoma niewiadomymi. Pierwszy k...
Komentuje Tomasz Krzyżak z działu krajowego „Rzeczpospolitej”.
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
Serwis GoWork.pl to coś więcej niż tylko portal z ofertami pracy. Strona oferuje bowiem dużo szerszy zakres funk...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas