Pracownicy tej nietypowej restauracji w piątek od godz. 20 będą zachęcać widzów do wspólnego śpiewania. W ich repertuarze znajdą się m.in. muzyczne hity znane z filmów. A w repertuarze kina – „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” z Bradem Pittem i Cate Blanchett w rolach głównych, „Jagodowa miłość” z Norah Jones i „Idealny facet dla mojej dziewczyny” z udziałem m.in. Marcina Dorocińskiego oraz Magdaleny Boczarskiej.

W ten weekend w romantyczny klimat miłośników kina wprowadzą jednak głównie nocne maratony. Odbędą się zarówno w piątek, jak i sobotę.

Pierwszego dnia o godz. 22 zaplanowano pokaz komediowych przebojów duetu Tomasz Konecki – Andrzej Saramonowicz: „Testosteronu” i „Lejdis”. Następnego zaś o tej samej porze można zobaczyć doskonale oddający atmosferę prawobrzeżnej Warszawy „Rezerwat” i „Rozmowy nocą” – słodko-gorzką opowieść o prawdziwym obliczu życia singli.

Nie zabraknie też propozycji dla widzów, nawet w walentynki stawiających na mocne wrażenia. W piątek i sobotę, punkt o północy zakochani mogą zobaczyć najnowszy film wyświetlany w technologii trójwymiarowej – „Krwawe walentynki”.

Przygotowano również niespodzianki. Jest wśród nich m.in. czekoladowy poczęstunek i zaproszenia do restauracji. A wszystko – dla dwojga.

[i]Weekend Walentynkowy, NoveKino Praha, ul. Jagiellońska 26, bilet: zwykłe – 23 zł, maratony – 25 zł, pokazy 3D – 28 zł, tel. 022 343 03 00, piątek (13.01) – niedziela (14.02).[/i]