Reklama

„Macierewicz to jeden z największych cyników"

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Michał Wójcik, Barbara Nowacka oraz Kapsyda Kobro-Okłowicz.

Publikacja: 07.04.2017 09:57

 

Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości: o zmianach w sądownictwie, powołaniu metropolii śląskiej, dymisji rządu PiS oraz ochronie praw dzieci w postępowaniach transgranicznych.

 

Reklama
Reklama

Barbara Nowacka, szefowa stowarzyszenia Inicjatywa Polska: o siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej, zaostrzeniu przepisów aborcyjnych i korzystnych sondażach dla lewicy. 

 

 

Kapsyda Kobro-Okłowicz, współautorka książki o ks. Kaczkowskim: "Ks. Kaczkowski w opowieściach rodziny i przyjaciół. Czekam na was, ale się nie spieszcie" . Mówiła, co dała jej znajomość z Ks. Kaczkowskim, jak walczyć z rakiem, oraz co bohater książki po sobie zostawił.

Wydarzenia
Nowy START podpisany
Materiał Promocyjny
Jak osiągnąć sukces w sprzedaży online?
Wydarzenia
USA idą na rękę Rosji
Wydarzenia
Szpiegu, szpiegu, chodź na tortury!
Wydarzenia
Poznaliśmy nazwiska laureatów konkursu T-Mobile Voice Impact Award!
Materiał Promocyjny
Presja dorastania i kryzys samooceny. Dlaczego nastolatki potrzebują realnego wsparcia
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama