Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 08.10.2017 16:44 Publikacja: 08.10.2017 16:31
Foto: PAP/EPA
Kobiety, z których wiele ubranych było na biało, nad brzegiem rzeki Jordan postawiły "namiot pokoju" nazwany na cześć Hagar i Sary, matek Ismaela i Izaaka, braci, którzy są patriarchami - odpowiednio - muzułmanów i Żydów (Ismael uważany jest również za praojca Arabów).
- Jesteśmy kobietami z prawa, z lewa, Żydówkami i Arabkami, z miast i peryferii - i wszystkie zdecydowaliśmy, że powstrzymamy kolejną wojnę - powiedziała Marilyn Smadija, jedna z założycielek organizującej marsz grupy Kobiety Walczące o Pokój (Women Wage Peace).
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
146 zgłoszeń, gorące obrady jury składającego się z dziesięciorga przedstawicieli i przedstawicielek najbardziej...
Znana niemal wszystkim Polakom spółka, która w piątek zainaugurowała obchody swego 70-lecia, to już firma techno...
Cały cywilizowany świat musi powstrzymać Rosję. To wojna cywilizacyjna – mówił w 2014 roku w rozmowie z „Rzeczpo...
Standardowe ubezpieczenie nieruchomości chroni dom lub mieszkanie przed takimi zdarzeniami, jak pożar, zalanie,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas