Tomasz Wołek: To był ustrój wyjątkowo załgany i obrzydliwy
Tomasz Wołek: Dobrobyt w PRL-u to była ułuda
Tomasz Wołek: Wszystko co najważniejsze w moim życiu przypadło na epokę Gierka
Czy można mówić o nostalgii za PRL? Dlaczego zamiast tradycyjnego "Precz z komuną", pojawia się czasem hasło "Komuno, wróć"? Co nam zostało z tamtych lat, jeszcze niedawno powszechnie nazywanych "słusznie minionymi"? O tym - w najnowszym magazynie weekend.rp.pl. Najciekawsze teksty z archiwum "Rzeczpospolitej" i innych naszych tytułów, filmy, rozmowy, zdjęcia