Reklama

Wybory samorządowe: Cisza wyborcza także w internecie

Zamieszczonych w piątek do północy materiałów czy sondaży nie trzeba usuwać, ale nie wolno ich modyfikować.

Aktualizacja: 14.11.2014 07:54 Publikacja: 14.11.2014 07:40

Wybory samorządowe: Cisza wyborcza także w internecie

Foto: www.sxc.hu

– Podczas ciszy wyborczej można zachęcać do głosowania – wyjaśnia Olga Skarżyńska z Fundacji im. Batorego. – Pod warunkiem że nie na konkretnego kandydata ani komitet wyborczy. Można także informować o obowiązujących procedurach wyborczych –dodaje.

Tegoroczne wybory samorządowe odbędą się 16 listopada, w niedzielę. Głosowanie będzie trwać od 7 rano do 21. Do tej godziny trzeba też zachować ciszę wyborczą, która rozpocznie się w piątek, 14 listopada, o godz. 24.

Pozostało jeszcze 84% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Wydarzenia
Poznaliśmy nazwiska laureatów konkursu T-Mobile Voice Impact Award!
Wydarzenia
Totalizator Sportowy ma już 70 lat i nie zwalnia tempa
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama