Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.02.2020 11:35 Publikacja: 06.02.2020 11:35
Foto: Adobe Stock
Zespół modelowania finansowego i wycen jest częścią CRIDO, które liczy ok. 250 osób. Od blisko 5 lat zespół ekspertów finansowych realizuje zarówno własne projekty, jak i takie, które są elementem doradztwa dla klientów podatkowych CRIDO, firm szukających wsparcia z zakresu Corporate Finance czy starających się o pozyskanie dofinansowania ze środków publicznych.
Odpowiadając na potrzeby klientów podatkowych zespół modelowania finansowego i wycen będzie jeszcze w większym zakresie współpracował ze znanym ze swoich osiągnieć zespołem TP, stanowiąc jego jednostkę wspierającą przy wybranych projektach.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie opublikował stanowisko w sprawie nowych przepisów dotyczących egz...
Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz została przeniesiona na swój wniosek w stan spoczynku. Powod...
Najlepszą uczelnią publiczną, która uczy prawa, podobnie jak w zeszłym roku, jest Uniwersytet Jagielloński w Kra...
Rada Ministrów przyjęła projekt przepisów, które mają znacznie ułatwić i przyśpieszyć proces ujawniania prawa wł...
Od wtorku 1 lipca w aplikacji mObywatel można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, zgłosić utratę lub usz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas