Reklama
Rozwiń

Kancelaria Dentons otwiera biuro w Mediolanie

Globalna firma prawnicza Dentons otworzyła w Mediolanie pierwsze we Włoszech biuro, w którym pracę rozpocznie 21 prawników, w tym 7 partnerów, specjalizujących się w prawie nieruchomości, prawie energetycznym oraz prawie pracy.

Aktualizacja: 05.10.2015 14:01 Publikacja: 05.10.2015 13:51

Kancelaria Dentons otwiera biuro w Mediolanie

Foto: www.sxc.hu

Biurem w Mediolanie, jako Partner Zarządzający pokieruje Federico Sutti, rekomendowany przez rankingi Chambers i Legal 500 jako jeden z najlepszych prawników we Włoszech, były Dyrektor Zarządzający DLA Piper na Europę i Afrykę.

Dołączenie 21 prawników, ogłoszona niedawno fuzja z amerykańską kancelarią McKenna Long & Aldridge oraz nadchodzące połączenie z ?? uczynią z Dentons największą firmę prawniczą na świecie. W kwietniu br. do biura Dentons w Budapeszcie dołączył 50-osobowy zespół z kancelarii White & Case.

Pozostało jeszcze 87% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Prawo drogowe
Egzamin na prawo jazdy będzie trudniejszy? Jest stanowisko WORD Warszawa
Sądy i trybunały
Krystyna Pawłowicz przeniesiona w stan spoczynku. Uchwała TK
Prawo w Polsce
Trybunał Konstytucyjny: mniej religii w szkołach jest bezprawne
W sądzie i w urzędzie
Dziedziczenie nieruchomości: prostsze formalności dla nowych właścicieli
W sądzie i w urzędzie
Od 1 lipca nowości w aplikacji mObywatel. Oto, jakie usługi wprowadzono