Reklama

LOT przedstawia letnią siatkę połączeń

Powrót popularnych kierunków wakacyjnych, odłożenie inauguracji rejsów do tych krajów, gdzie sytuacja pandemiczna nadal jest niepewna bądź obowiązują ostre restrykcje. Nie będzie nowych kierunków LOT z Budapesztu.

Publikacja: 16.02.2021 13:52

LOT przedstawia letnią siatkę połączeń

Foto: Bloomberg

Przewoźnik jednocześnie informuje, że w okresie letnim mogą się pojawić nowe kierunki, jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli. Sezon letni w lotnictwie pasażerskim na naszej półkuli rozpoczyna się w końcu marca i trwa do końca października.

Już teraz wiadomo, że będą to #LOTnaWakacje i rejsy m.in. do Chorwacji, na wyspy greckie, Maltę i Majorkę, a także do nowego kierunku – Palermo. LOT powróci także na Sri Lankę, dokąd poleci raz w tygodniu. Jeszcze w tym tygodniu ma ruszyć sprzedaż biletów.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Transport
Polacy mistrzami odbioru paczek. E-commerce nie nadąża za tempem
Transport
Porządki w Grupie Lufthansy. Wszystkie decyzje będą podejmowane w Niemczech
Transport
Polskie lotniska najlepsze w Europie. Będzie rekord odprawionych pasażerów
Transport
Największy port zbożowy Rosji sparaliżowany przez dekret Putina
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Transport
Tak mało taksówek jeszcze nie było
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama