Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.07.2025 14:07 Publikacja: 03.08.2022 03:00
Foto: materiały prasowe
Jeszcze w czasie wakacji będzie można skorzystać z 45 km drogi ekspresowej S5 Nowe Marzy (połączenie z A1) – Świecie Południe – Bydgoszcz Północ. To ważny odcinek dla ruchu turystycznego, gdyż Wrocław, Poznań i Bydgoszcz zyskają dzięki niemu ekspresowe połączenie z autostradą prowadzącą do Gdańska. Przed końcem sierpnia do ruchu zostanie włączony jeszcze 7-kilometrowy odcinek S7 pomiędzy węzłem Warszawa Lotnisko i Lesznowolą oraz 23 kilometry trasy S61 od Szczuczyna do węzła Ełk Południe.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W Rzymie trwa międzynarodowa konferencja „Rebuild Ukraine”, w której bierze udział ponad 100 krajów gotowych wzi...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Linia lotnicza United Airlines poinformowała we wtorek, że 21 lipca wznowi obsługę połączeń do Tel Awiwu w Izrae...
Komisja Europejska przyznała Ukrainie 76 mln euro dotacji na realizację pierwszego etapu budowy kolei Euro. Od g...
W poniedziałek stanowisko stracił minister transportu Rosji, a chwilę potem znaleziono go martwego. Przez weeken...
Prawie 645 mln złotych zysku netto wypracowały Polskie Porty Lotnicze w 2024 roku. Taki wynik oznacza, że PPL ni...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas