Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 12.05.2019 11:16 Publikacja: 12.05.2019 11:16
Rzadko zdarza się, by na jednej wystawie zgromadzono więcej niż 10 jego obrazów, ale wystarczy nawet jeden, by przyciągnąć tłumy widzów. W Europie dziełami Vermeera szczycą się muzea jedenastu miast, są też w Nowym Jorku i w Bostonie.
Za życia Jana Vermeera XVII-wieczna Holandia przeżywała swój złoty wiek, rosła zamożność jej mieszkańców, kwitło też malarstwo. W dwumilionowym wówczas państwie były setki malarzy, powstawały dziesiątki tysięcy obrazów.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Teatr TV nie zwalnia tempa. W nowym sezonie zaplanowano 106 spektakli, z czego niemal połowa to premiery, 37 poj...
Twórcy niezwykle popularnego na świecie serialu animowanego „Simpsonowie” po raz kolejny zaskoczyli widzów. Tym...
Pierwszy odcinek drugiego sezonu „The Last of Us” w Ameryce przyciągnął 5,3 miliona widzów na kanale HBO i platf...
W filmie był Andrzej Wajda, a w muzyce filmowej Jerzy „Duduś” Matuszkiewicz. – To był prawdziwy gigant – mówi o...
Stało się to, co przewidywaliśmy: wystarczyło zdjąć z TVP klątwę bojkotu odbiorców, którzy kojarzyli telewizję p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas