Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 09.11.2017 09:16 Publikacja: 09.11.2017 09:12
Foto: showmax.com
„Ja wiem, że panu tak jest łatwiej sterować z drugiego siedzenia, bo w razie czego to oni pójdą do więzienia, a nie pan” – mówi Mariusz i prosi w imieniu swoim, pani Basi, Joachima, żeby prezes został premierem: Jarosławem Mądrym, premierem stulecia.
Ale pojawia się też na Nowogrodzkiej, wicepremier Mateusz. Przyznaje, że ma w telefonie alternatywny kalendarz, który organizowałby mu dzień, gdyby został premierem. Przychodzi też na Nowogrodzką Kornel Morawiecki grany przez Mariana Opanię.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Teatr TV nie zwalnia tempa. W nowym sezonie zaplanowano 106 spektakli, z czego niemal połowa to premiery, 37 poj...
Twórcy niezwykle popularnego na świecie serialu animowanego „Simpsonowie” po raz kolejny zaskoczyli widzów. Tym...
Pierwszy odcinek drugiego sezonu „The Last of Us” w Ameryce przyciągnął 5,3 miliona widzów na kanale HBO i platf...
W filmie był Andrzej Wajda, a w muzyce filmowej Jerzy „Duduś” Matuszkiewicz. – To był prawdziwy gigant – mówi o...
Stało się to, co przewidywaliśmy: wystarczyło zdjąć z TVP klątwę bojkotu odbiorców, którzy kojarzyli telewizję p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas