Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 04.09.2015 17:00 Publikacja: 04.09.2015 17:00
8 zdjęć
ZobaczTegoroczny 31. Skupa's Pilsen Festival
Foto: www.plzen2015.cz
Trzydniowa impreza teatralna była jednym z wielu wydarzeń artystycznych, które uświetniły program Pilzno - Europejską Stolicą Kultury 2015.
Tegoroczny 31. Skupa's Pilsen Festival był wyjątkowo barwnym przeglądem teatralnym i interesującym wydarzeniem artystycznym. W trakcie festiwalu w wielu punktach miasta odbywały się prezentacje czeskich i zagranicznych teatrów lalkowych. Swoimi występami festiwal uświetniły m.in. profesjonalne teatry lalkowe z Japonii, W. Brytanii, Francji i Izraela. Co godzinę, od południa do godzin wieczornych prezentowano, nowoczesne spektakle teatrów lalkowych. Oprócz przedstawień teatralnych odbywały się również warsztaty wytwarzania oraz animacji lalek teatralnych, seminaria teatralne i wiele imprez towarzyszących.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
„Rohtko” Łukasza Twarkowskiego wg scenariusza i z dramaturgią Anki Herbut, pokazywany cztery razy w Barbican The...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
26 i 29 września 2025 Teatr Capitol stał się miejscem wyjątkowego wydarzenia artystycznego – światowej prapremie...
Arcydzieło światowej literatury pióra Jana Potockiego, do którego sławy w XX wieku przyczyniła się ekranizacja H...
Każda rodzina kryje sekrety, które potrafią wywrócić życie do góry nogami! Przeżyj sentymentalną podróż z Olafem...
O ponadczasowości talentu Moliera zaświadcza błyskotliwie uwspółcześniony „Tartuffe” zrealizowany dla Teatru Tel...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas