Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 23.01.2020 10:27 Publikacja: 23.01.2020 10:16
Foto: AFP
Hook udzielił wywiadu dziennikowi "Asharq al-Awsat". Mówił w nim m.in. o następcy gen. Sulejmaniego, Ismailu Ghaanim, wyznaczonym na stanowisko dowódcy brygady al-Kuds tuż po śmierci gen. Sulejmaniego. Ghaani zapowiedział, że będzie kontynuował kurs swojego poprzednika, któremu USA zarzucało inspirowanie ataków na Amerykanów.
- Jeśli Ghaani będzie podążał tą samą ścieżką zabijania Amerykanów, wówczas spotka go ten sam los (co zabitego przez USA gen. Sulejmaniego - red.) - powiedział amerykański dyplomata.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wiceprezydent USA J.D. Vance sygnalizuje...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Biały Dom poinformował, że Donald Trump...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że j...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Poniedziałek będzie dniem spotkania Dona...
Anonimowy urzędnik europejski poinformował w rozmowie z CNN, że część rozmów Donalda Trumpa z sojusznikami z Eur...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas