Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 05.12.2020 20:00 Publikacja: 05.12.2020 19:55
Foto: AFP
Wybory w USA odbyły się miesiąc temu. I choć Donald Trump wciąż oficjalnie nie uznaje swojej porażki, jest już pewne, że będzie musiał wyprowadzić się w styczniu 2021 roku z Białego Domu. Zastąpi go Joe Biden. Do dziś kandydatowi Demokratów nie pogratulował zwycięstwa prezydent Andrzej Duda.
Gratulacje płyną jednak od innych. Jak dowiedział się Onet, niedawno specjalną pocztą dyplomatyczną dotarł do prezydenta elekta USA list od Jerzego Buzka.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W obwodzie chmielnickim zatrzymano mężcz...
Mamy technologie i infrastrukturę, dzięki którym możemy stworzyć łączność bardzo mocno dostosowaną do potrzeb danego przedsiębiorcy. My nazywamy to sieciami kampusowymi – mówi Mariusz Garczyński, ekspert ICT Orange Polska.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 29 na 30 sierpnia Rosja przepro...
Gośćmi dziewiątego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli ekonomista Tomasz Korab, Equ...
Prezydent USA Donald Trump odwołał ochronę Secret Service dla byłej wiceprezydent i jego demokratycznej rywalki...
Do języka potocznego przeszło nieco romantyczne powiedzenie o tym, by może jednak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady.
Od 29 sierpnia 2025 r. młodzi Ukraińcy w wieku od 18 do 22 lat mogą swobodnie wyjeżdżać z Ukrainy nawet w czasie...
Kiedyś dotacje, teraz raczej kredyty na preferencyjnych warunkach. Podejście Brukseli do finansowania rozwoju przedsiębiorstw z branży rolno-spożywczej ewoluuje, ale niezmienne jest to, że wciąż firmy mogą liczyć na wsparcie. Co więcej, już nie tylko ze środków unijnych, ale także krajowych.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas