Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 26.03.2020 05:09 Publikacja: 25.03.2020 19:19
Foto: AFP
- Ten wirus jest wrogiem publicznym numer jeden - powiedział w środę dyrektor generalny WHO.
Tedros podkreślił, że przedstawiciele służby zdrowia nadal uważają, że istnieją możliwości walki z wirusem. - Czas na działanie był właściwie miesiąc temu, dwa miesiące temu, ale nadal wierzymy, że jest szansa. To jest druga szansa, której nie powinniśmy zmarnować i robić wszystko, by stłumić i opanować tego wirusa. To jest odpowiedzialność spoczywająca na nas wszystkich, szczególnie na liderach politycznych - dodał.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Ukraińskie drony po raz trzeci uderzyły w stację rurociągu „Drużba” w Rosji, co doprowadziło do wstrzymania jego...
Gośćmi ósmego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli dr Mateusz Piotrowski z Polskiego...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Kim Dzong Un odznaczył żołnierzy, którzy...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wiceprezydent USA J.D. Vance sygnalizuje...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Biały Dom poinformował, że Donald Trump...
Coraz więcej firm świadomie inwestuje w jakość, nie tylko swoich produktów i usług, ale też w standardy współpracy z partnerami biznesowymi. Rośnie rola banków, które nie tylko dostarczają finansowanie, ale zapewniają również kompleksowe wsparcie operacyjne.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas