Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 27.03.2020 05:51 Publikacja: 27.03.2020 04:17
Foto: AFP
W piątek w Korei Południowej wykryto 91 nowych przypadków koronawirusa SARS-CoV-2. Łączna liczba zachorowań spowodowanych wirusem w tym kraju wzrosła do 9332 - wynika z danych Koreańskich Centrów ds. Kontroli i Prewencji Chorób.
W szczytowym momencie - 29 lutego - w Korei Południowej wykryto 909 nowych zachorowań. Od dwóch tygodni liczba nowych zachorowań w Korei utrzymuje się na poziomie ok. 100 zachorowań dziennie.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Donald Trump stwierdził, że naruszenie p...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Kongresie USA pojawił się projekt usta...
Rosyjskie ćwiczenia „Zapad” (tegoroczne odbywają się od 12-16 września) służą zastraszaniu państw zachodnich, do...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 9 na 10 września, w czasie nocn...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas