Reklama

Poseł Konfederacji zawiadomi Sanepid. W sprawie polityków PiS

- Inspektor Sanitarny powinien zbadać, czy politycy PiS gromadząc się na placu Piłsudskiego w Warszawie naruszyli przepisy dotyczące epidemii - powiedział poseł Konfederacji Jacek Wilk w Polsat News. Poinformował też, że we wtorek powiadomi Sanepid.

Publikacja: 12.04.2020 13:30

Poseł Konfederacji zawiadomi Sanepid. W sprawie polityków PiS

Foto: Fotorzepa/ Jakub Czermiński

mk

Chodzi o obchody 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej na placu Piłsudskiego, gdzie  uczestniczący w składaniu wieńców politycy PiS nie stosowali się do obowiązujących w kraju nakazów dotyczących epidemii: nie zachowywali odpowiednich odległości między sobą, nie mieli żadnych zabezpieczeń, poruszali się w zwartej grupie.

- Trzeba po prostu zbadać, czy prawo obowiązuje wszędzie, czy są takie miejsca jak plac Piłsudskiego, które są wyłączone dla określonych osób - stwierdził Jacek Wilk w Polsat News. - Polacy obserwując te obrazki z 10 kwietnia zadają sobie proste pytanie: to jest zagrożenie, czy go nie ma? Mamy przestrzegać procedur czy nie? 

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1268
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1267
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1266
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1265
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1263
Reklama
Reklama