Dworczyk: Żaden z członków rządu nie jest chory

Decyzję w sprawie ponownego testowania na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 premiera Mateusza Morawieckiego podejmie lekarz i inspektor sanitarny - mówił w TVN24 szef KPRM Michał Dworczyk.

Aktualizacja: 15.10.2020 11:15 Publikacja: 15.10.2020 07:32

Szef KPRM Michał Dworczyk.

Szef KPRM Michał Dworczyk.

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

arb

- Dzisiaj mija szósty dzień od kontaktu premiera z osobą, która była chora - zauważył Dworczyk dodając, że od szóstego dnia można przeprowadzić test, który pozwala stwierdzić, czy w wyniku kontaktu z zakażonym doszło do zakażenia.

- Na kwarantannie jest jeszcze w tej chwili wicepremier Piotr Gliński. Żaden z członków Rady Ministrów nie jest chory - dodał Dworczyk.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

katastrofy
Dziesiątki ofiar pożaru nocnego klubu w Kočani. Ogień wybuchł podczas koncertu
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1115
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1114
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1113
Materiał Promocyjny
Współpraca na Bałtyku kluczem do bezpieczeństwa energetycznego
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1112
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń