Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.11.2020 17:58 Publikacja: 08.11.2020 17:58
Foto: AFP
W niedzielę protestujący zebrali się w centrum Mińska. Manifestacja została rozpędzona przez służby bezpieczeństwa. Demonstranci rozproszyli się, organizując mniejsze protesty w wielu punktach miasta.
Nagrania ze stolicy Białorusi pokazują, jak członkowie sił bezpieczeństwa uzbrojeni m.in. w pałki zatrzymują uczestników protestów i odprowadzają ich do czekających pojazdów. W jednym z centrów handlowych funkcjonariusze zablokowali wyjście i rozpoczęli przeszukiwanie klientów, szukając materiałów opozycyjnych, np. transparentów i flag.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 22 na 23 czerwca Rosjanie atako...
Gośćmi czwartego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” byli Jędrzej Bielecki z dziennika „Rzeczpospolita” oraz...
Popularny białoruski bloger Siarhej Cihchanouski został zatrzymany w Grodnie przez funkcjonariuszy jednostki spe...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Odessie, w wyniku uderzenia drona, zaw...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas