Reklama
Rozwiń
Reklama

Brexit uderzy w "Grę o tron"

Decyzja Brytyjczyków o odejściu z Unii Europejskiej może uderzyć w kultowy serial "Gra o tron". Powstaje w Irlandii Północnej, częściowo za unijne pieniądze.

Aktualizacja: 25.06.2016 07:06 Publikacja: 24.06.2016 20:26

Brexit uderzy w "Grę o tron"

Foto: materiały promocyjne

Jak pisze RMF FM, po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej producenci serialu mogą mieć problemy ze zdobyciem funduszy. 

Film powstaje bowiem w Irlandii Północnej, której obywatele w większości (prawie 56 proc.) opowiedzieli się za pozostaniem w UE, a fundusze na jego kręcenie pochodzą w dużej mierze z dotacji unijnych. 

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1371
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1370
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1369
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1368
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Świat
Podcast „Rzecz o geopolityce”: Chińska inwigilacja rośnie. Geopolityka technologii i Arktyka
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama