Reklama
Rozwiń
Reklama

Zakaz przemieszczania się, godzina policyjna. Co rekomenduje prof. Horban?

Główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban oświadczył, że w związku z epidemią koronawirusa rekomenduje wprowadzenie zakazu przemieszczania się i godziny policyjnej. W Radiu Zet ocenił, że nowe obostrzenia powinny być wprowadzone przynajmniej w województwach narażonych na "krytyczną sytuację jednostek ochrony zdrowia".

Aktualizacja: 01.04.2021 11:30 Publikacja: 01.04.2021 01:46

Zakaz przemieszczania się, godzina policyjna. Co rekomenduje prof. Horban?

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

zew

W środę Ministerstwo Zdrowia informowało o 32 874 stwierdzonych za pomocą testów przypadkach koronawirusa i śmierci 653 osób zakażonych, w tym 151 z powodu COVID-19. Liczba pacjentów z SARS-CoV-2 przebywających w polskich szpitalach przekroczyła 31,3 tys.

O sytuację i możliwe kolejne związane z nią kroki rządu pytany w Radiu Zet był prof. Andrzej Horban, przewodniczący Rady Medycznej i główny doradca premiera ds. COVID-19.

Pozostało jeszcze 87% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1362
Świat
Jak Rosjanie postrzegają Polskę? Fakty kontra wyobrażenia
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1360
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1359
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1358
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama