Reklama
Rozwiń
Reklama

ZEA: Na mecz i koncert po szczepieniu i z negatywnym testem

Począwszy od 6 czerwca każda osoba, która w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie chciała wziąć udział w imprezie masowej, będzie musiała być zaszczepiona na COVID-19. Wymagany też będzie negatywny wynik testu PCR przeprowadzonego najpóźniej 48 godzin przed wydarzeniem - informuje Reuters.

Aktualizacja: 26.05.2021 08:40 Publikacja: 26.05.2021 08:32

ZEA: Na mecz i koncert po szczepieniu i z negatywnym testem

Foto: PAP/EPA

arb

ZEA jest jednym z krajów świata, w którym program szczepień na COVID-19 jest najbardziej zaawansowany.

Jak dotąd w kraju zaszczepiono na COVID-19 78,11 proc. osób w wieku powyżej 16 roku życia i 84,59 proc. osób mających 60 i więcej lat.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1352
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Świat
„Patrzmy na czyny, a nie tylko na słowa”. Paweł Kowal o Trumpie, Polsce i ryzyku wojny kognitywnej
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1351
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1350
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1349
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama