Reklama

Myśliwy nie zauważył rezerwatu i zabił łosie

Norweski myśliwy zastrzelił w czasie polowania dwa łosie, po czym zorientował się, że znajdowały się one na terenie ogrodzonego rezerwatu przyrody - informuje CNN.

Aktualizacja: 20.10.2015 05:29 Publikacja: 20.10.2015 05:00

Myśliwy nie zauważył rezerwatu i zabił łosie

Foto: Facebook

Zwierzęta należały do rezerwatu przyrody znajdującego się za kołem podbiegunowym, ok. dwóch godzin na południe od Tromso.

Myśliwy brał udział w polowaniu na łosie organizowanym 7 października w bezpośrednim sąsiedztwie ogrodzonego rezerwatu. Jeden z psów myśliwskich biorący udział w polowaniu przeszedł pod ogrodzeniem i naprowadził myśliwego na zwierzynę. Myśliwy oddał jeden strzał, który przeszedł na wylot przez jednego łosia, zabijając go na miejscu i utknął w żołądku drugiego, który następnie musiał zostać dobity.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Społeczeństwo
Rdzenni mieszkańcy Brazylii wdarli się do kompleksu, w którym odbywa się COP30
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Społeczeństwo
Smog, handlarze i „eksperci od szczęścia”. Przeludniona stolica Indii tętni życiem
Archeologia
Sztuka naskalna sprzed 8000 lat odkryta w Centralnej Anatolii
Społeczeństwo
Drony znów zakłócają działanie lotniska w Belgii
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Społeczeństwo
Słowacja. Z populacji niedźwiedzi „usunięto” ponad 200 zwierząt
Materiał Promocyjny
Wiedza, która trafia w punkt. Prosto do Ciebie. Zamów już dziś!
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama