Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.06.2025 13:04 Publikacja: 23.08.2024 09:23
Wiceminister ds. cnoty i zwalczania występku Mohammad Faqir Mohammadi stwierdził, że wszelkie przepisy obowiązujące kobiety w Afganistanie opierają się na prawie islamskim.
Foto: AFP
Zbiór zasad został ujęty w 114-stronicowej ustawie, składającej się z 35 artykułów, będącej pierwszą formalną deklaracją praw dotyczących występków i cnoty w Afganistanie od czasu przejęcia władzy przez talibów w sierpniu 2021 roku.
Ustawa ta składa się z artykułów poruszających różne kwestie, takie jak obowiązek noszenia hidżabu przez kobiety, zakrywanie ciała przez mężczyzn, regulacje dotyczące mediów i sposób, w jaki egzekutorzy ministerstwa powinni wchodzić w interakcje ze społeczeństwem.
Jednostki kalifornijskiej Gwardii Narodowej zostały skierowane w niedzielę na ulice Los Angeles, by pomóc w opan...
Administracja Donalda Trumpa poinformowała, że wysyła 2 tysięcy żołnierzy Gwardii Narodowej do Los Angeles, gdzi...
Przez ostatnie pół roku nastroje w państwie Putina radykalnie się zmieniły. Polska wciąż znajduje się w gronie n...
Od środy Francuzi odwiedzający największe strony pornograficzne zobaczą tylko gołe piersi Marianny z obrazu Eugè...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
Śmierć 10-letniej ofiary gwałtu w indyjskim stanie Bihar, do której miało, według mediów, dojść wskutek zwłoki w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas