Reklama
Rozwiń
Reklama

Włochy: Pizza zamiast alimentów

50-letni właściciel pizzerii Nicola Toso, w związku z trudną sytuacją finansową, zamiast płacić zasądzone przez sąd alimenty, wysyłał żonie i córce darmowe jedzenie z restauracji - pizze, calzone i inne dania. Sąd w Padwie uznał, że w ten sposób wywiązał się z obowiązku alimentacyjnego.

Aktualizacja: 28.05.2016 11:30 Publikacja: 28.05.2016 11:21

Włochy: Pizza zamiast alimentów

Foto: 123RF

Wyrok w tej sprawie zapadł kilka lat temu, ale dopiero teraz włoskie media opisały go, po tym jak dziennikarz jednej z gazet natrafił na sprawę w czasie przeglądania sądowych akt.

Z akt sprawy wynika, że żona pozwała męża ponieważ od 2008 roku przestał on płacić zasądzone w 2002 roku przez sąd na córkę alimenty w wysokości 400 euro.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Społeczeństwo
Szwedzki spór o imigrantów. Samorządy obawiają się ich stracić. Dlaczego?
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Społeczeństwo
Wielki plan imigracyjny. Wszyscy członkowie społeczności Bnej Menasze mają wrócić do Izraela
Społeczeństwo
Dania zamknięta dla obcych
Społeczeństwo
Słoweńcy byli za legalizacją eutanazji. Po roku zmienili zdanie
Społeczeństwo
Państwo socjalne przerosło Niemców
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama