Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 22.07.2016 14:09 Publikacja: 22.07.2016 00:01
„Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem”
Foto: materiały prasowe
Ponowna ekspozycja dzieła z 1638 roku w Arsenale Muzeum XX. Czartoryskich zapowiada przyszłoroczną wystawę, na której znajdą się wybrane zbiory, udostępnione zwiedzającym na czas trwania remontu muzeum.
„Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem” to także jeden z zaledwie kilku zachowanych w Europie samodzielnych pejzaży Rembrandta. Burzowy krajobraz połączył on z uniwersalnym przedstawieniem ludzkiego dramatu, inspirowanego ewangeliczną przypowieścią św. Łukasza o miłosiernym Samarytaninie.
Nowa wystawa na Zamku Królewskim w Warszawie prezentuje ponad 130 dzieł, głównie antycznych rzeźb, odwołując się...
Wystawa rzeźb Magdaleny Abakanowicz w Ogrodach Królewskich na Wawelu pozwala spojrzeć na twórczość artystki z no...
Immersyjną wystawę „Dalí Cybernetics” w Warszawie, inspirowaną malarstwem artysty, obejrzało już ponad 35 tysię...
Prace tego artysty dysydenta zna cały świat. Jedną ?z nich Ai Weiwei przygotował dla Parku Rzeźby na Bródnie – p...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Na Wawelu można podziwiać ponad dwadzieścia XVIII-wiecznych rzeźb Johanna Georga Pinsla z muzeów we Lwowie i w S...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas