Reklama
Rozwiń
Reklama

Młodzi z pokolenia Z cenią dobre staże

Trudniejszy dostęp do rynku pracy zwiększył atrakcyjność dobrych programów stażowych. Ten organizowany przez Polską Radę Biznesu przyciąga rekordową liczbę kandydatów.

Publikacja: 08.04.2024 04:30

Młodzi zainteresowani tylko dobrymi stażami

Młodzi zainteresowani tylko dobrymi stażami

Foto: Adobe Stock

Do 39 wzrosła w tym roku średnia liczba kandydatów na jedno miejsce w Programie Kariera, który już po raz 21. organizuje Polska Rada Biznesu pod patronatem medialnym „Rzeczpospolitej”. To prawie dwukrotnie więcej niż przed rokiem o tej porze, czyli po trzech tygodniach naboru, który potrwa jeszcze do 15 maja. W tegorocznej edycji programu ponad 50 firm członkowskich PRB przygotowało rekordową liczbę prawie 120 miejsc stażowych dla studentów i absolwentów różnych kierunków i specjalizacji.

Pozostało jeszcze 83% artykułu

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Rynek pracy
Ofert pracy w urzędach najmniej od dekady. Co z bezrobociem?
Materiał Promocyjny
Kiedy obawy rosną, liczy się realne wsparcie
Rynek pracy
To od szefów zależy bezpieczeństwo psychologiczne pracowników
Rynek pracy
Eksperci wskazują zawody i kompetencje przyszłości
Rynek pracy
Rynek pracy w krajach Unii coraz chłodniejszy. Wynik najgorszy od 5 lat
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Rynek pracy
Niezdrowa dieta przeszkadza Polakom w pracy
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama