Reklama
Rozwiń

Colliers też stawia na PRS

Doradcza firma powołała odrębny zespół, który będzie się zajmować rynkiem living.

Publikacja: 14.10.2021 12:32

Colliers doradzał m.in. deweloperowi YIT w transakcji sprzedaży mieszkań funduszowi NREP

Colliers doradzał m.in. deweloperowi YIT w transakcji sprzedaży mieszkań funduszowi NREP

Foto: materiały prasowe

Rodzący się w Polsce rynek PRS (instytucjonalny najem mieszkań) przyciąga nie tylko inwestorów, deweloperów, czy zarządców. Główne firmy doradcze organizują zespoły, które mają wspierać działalność różnych podmiotów na realtywnie nowym rynku.

Firma Colliers wydzieliła właśnie linię Living Services w dziale Corporate Finance. Zadaniem nowej komórki będzie wspieranie inwestorów nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Colliers ma już na koncie m.in. doradzanie konsorcjum Crestyl/Cornerstone i YIT. Szefem linii został Michał Witkowski, były członek zarządu Skanska Residential Development w Polsce i dyrektor ds. rozwoju biznesu w Platinum Group.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Rynek nieruchomości
Ważny tydzień dla obligatariuszy Ghelamco
Rynek nieruchomości
Deweloperzy podsumowują sprzedaż mieszkań w I półroczu 2025 roku
Rynek nieruchomości
Na kredyty mieszkaniowe chętnych nie brakuje. Nowy rekord w czerwcu
Materiał Promocyjny
Dążenie do zrównoważonego rozwoju w praktyce. VELUX pokazuje, jak to się robi
Rynek nieruchomości
Kupując ziemię budowlaną, można wynegocjować nawet 20 proc. rabatu