Reklama

Haiti: Przylecieli adoptować dziecko. Zostali zastrzeleni

Obywatele Francji zostali zastrzeleni w Port-au-Prince na Haiti. Para przyleciała na wyspę, aby adoptować dziecko.

Aktualizacja: 26.11.2019 04:24 Publikacja: 25.11.2019 19:08

Haiti: Przylecieli adoptować dziecko. Zostali zastrzeleni

Foto: AFP

Informacje o zabiciu pary potwierdził urzędnik z francuskiej ambasady. Nie przekazał agencji AFP dodatkowych szczegółów na temat okoliczności ich śmierci.

Dwa inne źródła przekazały, że para pochodziła z regionu Ardeche w południowo-wschodniej Francji i przybyła na Karaiby, aby adoptować dziecko.

Para miała być ofiarą napadu z bronią w ręku, który zakończył się śmiertelnie.

Rzeczniczka z Ardeche potwierdziła AFP, że para z miasta Saint-Martin-d'Ardeche otrzymała w zeszłym roku zgodę, aby adoptować swoje pierwsze dziecko.

Haiti to najbiedniejsze państwo obu Ameryk. Od dwóch miesięcy trwają protesty wywołane przez brak paliwa. Demonstracje przerodziły się w kampanię wymierzoną w prezydenta Jovenela Moise'a.

Reklama
Reklama

Francuskie ministerstwo spraw zagranicznych zaleca podróżnym "odroczenie podróży na Haiti do odwołania".

Przestępczość
Były książę Andrzej, brat króla Karola III, aresztowany. W tle akta Jeffreya Epsteina
Materiał Promocyjny
AI to test dojrzałości operacyjnej firm
Przestępczość
Jest wyrok w sprawie byłego prezydenta Korei Płd. Groziła mu kara śmierci
Przestępczość
Afera korupcyjna na Ukrainie. Były minister zatrzymany na granicy
Przestępczość
Nowe ustalenia w sprawie śmierci Aleksieja Nawalnego
Materiał Promocyjny
ROP na zakręcie. Bez kompromisu się nie uda
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama