Reklama
Rozwiń
Reklama

Psy Lady Gagi odnalezione

Dwa buldożki francuskie należące do Lady Gagi zostały odnalezione. Odprowadzono je na komisariat policji w Los Angeles.

Publikacja: 27.02.2021 07:59

Psy Lady Gagi odnalezione

Foto: AFP

mk

W środę wieczorem doszło do napaści na mężczyznę, który zajmuje się wyprowadzaniem psów Lady Gagi. Podczas napadu został on postrzelony, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dwa psy zostały porwane, trzeciemu udało się uciec.

Zrozpaczona piosenkarka, która w czasie napadu przebywała we Włoszech, zaoferowała 500 tys. dolarów nagrody za pomoc w odzyskaniu zwierząt, nawet jeśli ktoś nieświadomie kupiłby je od złodziei.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Przestępczość
Demokraci ujawniają maile Epsteina. Czy pogrążą Donalda Trumpa?
Przestępczość
Belgia. Czy to już narkopaństwo?
Przestępczość
Pielęgniarz skazany za zamordowanie 10 pacjentów. Chciał mieć mniej pracy
Przestępczość
Piraci zaatakowali tankowiec u wybrzeży Somalii. Weszli na pokład
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Przestępczość
Prezydent Meksyku napastowana na ulicy. Podejmie kroki prawne
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama