Indie: Eksplozja w pobliżu ambasady Izraela

Jak informuje agencja Reutera, w pobliżu ambasady Izraela w stolicy Indii doszło do niewielkiej eksplozji. Anonimowy urzędnik powiedział, że sprawa traktowana jest jako incydent terrorystyczny.

Aktualizacja: 29.01.2021 15:27 Publikacja: 29.01.2021 15:19

Indie: Eksplozja w pobliżu ambasady Izraela

Foto: AFP

adm

Agencja Reutera poinformowała, że choć eksplozja była niewielka, w jej wyniku uszkodzone zostały szyby w trzech zaparkowanych w pobliżu pojazdach. Rzecznik policji powiedział, że ze wstępnych ustaleń wynika, iż sprawcy chodziło o "złośliwą próbę wywołania sensacji”.

Do wybuchu doszło, gdy prezydent Indii Ram Nath Kovind i premier Narendra Modi uczestniczyli w ceremonii wojskowej, która odbywała się około kilometr dalej.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Przestępczość
Polak zamordowany w okolicach Aten. Greckie media podały nazwisko
Przestępczość
Nadzy Etiopczycy na ulicach Lubina - to ofiary brutalnego porwania
Przestępczość
Japonia: Pierwsza egzekucja od 2022 roku. Stracono „zabójcę z Twittera”
Przestępczość
Wietnam kończy z karaniem śmiercią za wywoływanie wojny
Przestępczość
Strzelanina w USA. Wśród ofiar ośmiomiesięczne dziecko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama