Reklama

Atak nożownika w Stalowej Woli. Nie żyje kobieta

W galerii handlowej "VIVO!" w Stalowej Woli doszło do ataku z użyciem noża. Dzisięć osób zostało rannych, a jedna zmarła.

Aktualizacja: 20.10.2017 21:13 Publikacja: 20.10.2017 15:56

Atak nożownika w Stalowej Woli. Nie żyje kobieta

Foto: PAP/Darek Delmanowicz

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna atakował przypadkowe ofiary. Do ataku doszło około godziny 15. Początkowo informowano, że w ataku rannych zostało 6 osób. Podkarpacka policja poinformowała, że napastnik ranił ośmiu klientów galerii handlowej. Jedna z poszkodowanych kobiet zmarła.

- Atakował ludzi od tyłu, uderzając nożem w plecy - powiedziała Anna Klee z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Przestępczość
Australia: Polityk siedzi w więzieniu za gwałt, ale miejsca w parlamencie oddać nie chce
Przestępczość
Nowy Jork: Strzały w wieżowcu, w którym znajduje się centrala NFL. Są ofiary
Przestępczość
Strzelanina w stolicy Tajlandii. Są ofiary
Przestępczość
Sprawa Epsteina paraliżuje Stany Zjednoczone
Przestępczość
Strzelanina na Uniwersytecie Nowego Meksyku
Reklama
Reklama