Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 18.09.2025 00:32 Publikacja: 21.12.2021 11:28
Foto: Adobe Stock
Japoński McDonald’s ma poważny problem z frytkami z powodu podtopień w kanadyjskim porcie Vancouver i przerwanych przez pandemię koronawirusa łańcuchów dostaw. W efekcie, od piątku będzie oferować frytki tylko w jednym rozmiarze – małym.
Ograniczenie rozmiaru frytek zapowiadane jest jako tymczasowe i ma trwać do 30 grudnia. Eliminacja większych rozmiarów frytek ma umożliwić każdemu klientowi dostęp do tego dania. Japoński oddział giganta fast food pracuje w tym czasie nad rozwiązaniem problemu na stałe, a bieżące dostawy zapewnia nawet drogą lotniczą.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Słynny amerykański producent lodów Ben & Jerry’s traci jednego ze współzałożycieli. Jerry Greenfield odchodzi z...
Prawie połowa Niemców ma nadwagę, a 11. na 100. boryka się z kryzysem otyłości. Niemieckie władze chcą to zmieni...
Gdyby nie keczup i makaron z serem, Warren Buffett miałby o jeden problem mniej. Podczas niedawnego występu w st...
W rok ceny kawy na światowych giełdach się podwoiły. Podwyżki właśnie docierają na półki sklepowe w Polsce. Kons...
Po zaledwie roku pracy na stanowisku prezesa Nestlé Laurent Freixe musi pożegnać się z firmą. Powodem jest ukryw...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas