Reklama
Rozwiń

Prokuratura zawiesiła śledztwo przeciwko Jackowi Jaworkowi

Prokuratura Okręgowa w Częstochowie zawiesiła śledztwo przeciwko 54-letniemu Jackowi Jaworkowi, podejrzanemu o zabójstwo brata, bratowej i 17-letniego bratanka. Nadal trwają poszukiwania mężczyzny.

Publikacja: 01.06.2023 14:03

Portrety progresywne poszukiwanego Jacka Jaworka

Portrety progresywne poszukiwanego Jacka Jaworka

Foto: Śląska Policja

dgk

10 lipca 2021 r. w Borowcach koło Częstochowy policjanci przyjechali na interwencję ws. awantury domowej. Na miejscu znaleźli ciała trzech zabitych z  broni palnej osób: 44-letniego małżeństwa oraz ich syna.  Drugiemu, 13-letniemu synowi, udało się ukryć, a potem uciec. Sprawcą zbrodni był brat głowy rodziny, Jacek Jaworek, który zamieszkał z rodziną po opuszczeniu zakładu karnego. Do dziś jest nieuchwytny. Jest poszukiwany listem gończym, europejskim nakazem aresztowania i czerwoną notą Interpolu.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W sądzie i w urzędzie
Nowa funkcja w mObywatelu. Przyda się na starość
Praca, Emerytury i renty
Prawdziwy szał na świadczenie dla seniorów
Prawnicy
Kto najlepiej uczy przyszłych prawników w Polsce? Ranking „Rzeczpospolitej”
Edukacja i wychowanie
Jakie są najlepsze uczelnie w Polsce? Opublikowano ranking Perspektywy 2025
Zawody prawnicze
Ranking kancelarii prawniczych 2025. Znamy zwycięzców