Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.06.2021 06:05 Publikacja: 07.06.2021 20:05
Foto: Adobe Stock
Stowarzyszenie LDZ Zmotoryzowani Łodzianie skierowało do Ministerstwa Infrastruktury prośbę o rozważenie możliwości wprowadzenia tablic rejestracyjnych dla rowerów.
– Nie można być anonimowym na drodze publicznej. Wyjeżdżając rowerem lub hulajnogą, pojazd musi być rozpoznawalny, na przykład w przypadku wykroczeń z jego udziałem – twierdzą pomysłodawcy.
Czy Andrzej Duda pod koniec lub Karol Nawrocki na początku swojej kadencji wprowadzą dzień wolny po Bożym Ciele?...
Resort infrastruktury przygotował projekt nowelizacji rozporządzenia o znakach i sygnałach drogowych. Co się zmi...
W czerwcu 2025 roku część seniorów otrzyma emeryturę wcześniej niż zwykle. Niektórzy z nich dostaną przelewy z Z...
W czerwcu niektórzy rodzice mogą otrzymać 800 plus nieco wcześniej niż wynika z harmonogramu. Jest też grupa, do...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Rząd opublikował projekt deregulacji ustawy emerytalnej, który zmienia zasady wypłaty zasiłku pogrzebowego.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas