Reklama

Koronawirus: lekcje z internetu. Rusza gov.pl/zdalnelekcje

Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło stronę gov.pl/zdalnelekcje. Zawiera ona propozycje materiałów, na bazie których można zdalnie poprowadzić zajęcia dla uczniów i ze szkół podstawowych, i ponadpodstawowych.

Publikacja: 15.03.2020 18:05

Koronawirus: lekcje z internetu. Rusza gov.pl/zdalnelekcje

Foto: Adobe Stock

mat

Decyzja rządu o zawieszeniu zajęć w szkołach, przedszkolach, żłobkach i na uczelniach ma przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa. Władze podkreślą przy tym, że zawieszenie zajęć w szkołach to nie wakacje, ani ferie.

Jak informuje resort cyfryzacji, na stronie gov.pl/zdalnelekcje można znaleźć propozycje dla uczniów ze wszystkich klas szkoły podstawowej, ale i młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Zgodne z podstawą programową. To treści, które mogą być wykorzystanie w trakcie zdalnego nauczania.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Praca, Emerytury i renty
Szef opublikował zdjęcie „chorej” pracownicy na weselu. Ekspert: „Nie zastanowił się”
Prawo rodzinne
Sąd Najwyższy wydał ważny wyrok dla konkubentów. Muszą się rozliczyć jak po rozwodzie
Podatki
Inspektor pracy zamieni samozatrudnienie na etat - co wtedy z PIT, VAT i ZUS?
Zawody prawnicze
Deregulowanie po kawałku, czyli zmiany w e-licytacjach komorniczych
Sądy i trybunały
Minister Waldemar Żurek nie posłuchał kolegiów. Są kolejne dymisje w sądach
Reklama
Reklama