Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 15.09.2025 23:17 Publikacja: 13.12.2023 21:23
Minister Sprawiedliwości Adam Bodnar z nowymi wiceministrami
Foto: PAP/Szymon Pulcyn
Posłowie Myrcha oraz Śmiszek objęli stanowiska sekretarzy stanu, natomiast Maria Ejchart-Dubois wraz z Zuzanną Rudzińską-Bluszcz będą od teraz podsekretarzami stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Powołani będą wspierać ministra Bodnara swoim doświadczeniem oraz wiedzą w prowadzeniu prac resortu. Każdy z nich ma bogaty w pracę na rzecz dobra obywateli i rozwoju prawa życiorys:
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Dyrektywa ws. nieuczciwych warunków w umowach konsumenckich może znaleźć zastosowanie do klauzuli zmiennego opro...
Nie sposób uznać, by po rozpadzie konkubinatu, związek został nierozliczony, bo jeden z partnerów zakładał, że m...
Jeśli inspektor pracy uzna, że przedsiębiorca jest pracownikiem, trzeba będzie skorygować wszystkie podatkowe i...
Rząd pracuje nad projektem zmian w przepisach o rzecznikach patentowych. Ma on zbliżyć ten zawód do adwokatów i...
Minister sprawiedliwości Waldemar Żurek wydał zarządzenie, zgodnie z którym obsługę administracyjną rzecznika dy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas