Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 29.08.2018 13:03 Publikacja: 29.08.2018 12:49
Foto: AFP
To efekt gwałtownego napływu do Brazylii imigrantów z nękanej poważnym kryzysem gospodarczym Wenezueli oraz zamieszek, do jakich doszło w rejonie przygranicznym.
W sierpniu ponad tysiąc imigrantów z Wenezueli, mieszkających w miasteczku namiotowym w stanie Roraima zostało zmuszonych do powrotu do kraju przez Brazylijczyków, którzy napadli na ich obozowisko, po pojawieniu się pogłosek, że lokalny sprzedawca został ciężko pobity przez imigrantów.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Na 1 sierpnia prezydent USA Donald Trump zapowiedział radykalne podniesienie ceł na towary eksportowane do Stanó...
W związku ze śledztwem dotyczącym korupcji do dymisji podał się premier Litwy Gintautas Paluckas. - Zadzwonił do...
O ile nie dojdzie w ostatniej chwili do porozumienia, od piątku Stany Zjednoczone nałożą rekordowe cła na import...
Przewodniczący izraelskiego Knesetu, Amir Ohana, podczas spotkania parlamentarzystów w Genewie oświadczył, że kr...
Deklaracje państw zachodnich są próbą wymuszenia końca wojny w Gazie i zapewnienia pokoju na dłużej. Ale Izrael...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas