Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 18.07.2019 09:07 Publikacja: 17.07.2019 20:12
W PGNiG procedura wyłaniania kandydatów do EuRoPol GAZ-u jest mało przejrzysta
Foto: Bloomberg, Bartek Sadowski
PGNiG dobrze nadzoruje spółkę EuRoPol GAZ zarządzającą polskim odcinkiem gazociągu jamalskiego – twierdzi NIK. Za to krytykuje częste rotacje polskich członków zarządu i rady nadzorczej tej spółki, nieprzejrzystą procedurę wyłaniania kandydatów i zasady przyznawania nagród. „Rzeczpospolita" poznała raport Izby w tej sprawie.
Czytaj także: Nord Stream stoi, Ukraina zarabia
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
„Czy chciał(a)by Pani/Pan aby Szymon Hołownia, zgodnie z umową koalicyjną, przestał być marszałkiem Sejmu 15 lis...
– To był atak. Zostaliśmy przetestowani – ocenił były prezydent Andrzej Duda, odnosząc się na antenie RMF FM do...
„Kto Pani/Pana zdaniem lepiej sprawdził się jako minister obrony narodowej?” - takie pytanie zadaliśmy uczestnik...
Bezpieczeństwo narodowe, kryzys przywództwa i medialne narracje mocno wpływały w mijającym tygodniu na układ sił...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas