Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 19.11.2019 05:33 Publikacja: 19.11.2019 04:42
Foto: AFP
Co najmniej pięć osób zginęło w Iranie w czasie protestów, które rozpoczęły się w piątek po ogłoszeniu przez władze 50-procentowej podwyżki cen benzyny.
W czasie zamieszek do jakich doszło w kraju doszło do licznych podpaleń - w tym m.in. banków i samochodów - informują irańskie media państwowe.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Zbiory ziemniaków na Białorusi będą w tym roku dobre - zapowiedział przywódca tego kraju Aleksandr Łukaszenko.
Były prezydent Brazylii, Jair Bolsonaro, został uznany winnym planowania zamachu stanu w celu utrzymania się prz...
Po negocjacjach z udziałem strony amerykańskiej Białoruś uwolniła ponad 50 więźniów - podała ambasada USA na Lit...
Premier Edi Rama, który szykuje się do czwartej kadencji, ogłosił, że w skład gabinetu wejdzie nowy członek odp...
Podczas posiedzenia Zespołu ds. Odtajniania Tajemnic Federalnych w Izbie Reprezentantów grupa sygnalistów wojsko...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas