Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.09.2020 09:44 Publikacja: 11.09.2020 09:44
Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński
Schetyna mówił m.in. o szansach wygrania przez Koalicję Obywatelską następnych wyborów parlamentarnych w 2023 roku.
Jego zdaniem konieczna jest do tego budowa relacji między ugrupowaniami opozycyjnymi, które tworzą KO, i środowiskami, które reprezentują, by tworzyć nie tylko przyszłą koalicję parlamentarną, ale i pozaparlamentarną.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W piątek liderzy koalicji znów spotkają się, by rozmawiać o rekonstrukcji rządu. Donald Tusk ma przedstawić plan...
Od 7 lipca Polska wprowadza tymczasowe kontrole graniczne z zachodnimi i północno-wschodnimi sąsiadami, aby – ja...
Znamy nazwisko przyszłego szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Prezydent elekt Karol Nawrocki poinformował, kt...
Pod koniec tygodnia – prawdopodobnie w piątek – Donald Tusk spotka się z liderami partii koalicyjnych i przedsta...
Granica znów staje się osią politycznej mobilizacji i centrum polityki. Ogłoszenie przez Donalda Tuska kontroli...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas