Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 24.06.2015 07:37 Publikacja: 24.06.2015 05:00
Silvan Shalom wraz z małżonką
Foto: AFP
Judy Nir Mozes Shalom, której mąż, jako członek izraelskiego rządu bierze udział w budowaniu dobrych relacji z USA, umieściła na Twitterze żart, który wielu internautów uznało za rasistowski.
Ostatecznie żona ministra usunęła kontrowersyjny wpis z sieci. Wcześniej jednak internauci oskarżyli ją o rasizm oraz działanie na szkodę izraelskiej dyplomacji.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Ponad pół roku po zdobyciu Damaszku nowe władze Syrii nadal nie mogą pozbyć się rosyjskich wojsk ze swojego tery...
Skrajnie prawicowi zwolennicy Donalda Trumpa domagają się rezygnacji prokurator generalnej Pam Bondi, bo ta nie...
Jeśli w ciągu 50 dni Putin na poważnie nie rozpocznie rozmów pokojowych z Ukrainą, Ameryka nałoży na Rosję sankc...
Po spotkaniu z sekretarzem generalnym NATO Markiem Rutte, Donald Trump zapowiedział przekazanie Ukrainie „najlep...
Będziemy wspierali Ukrainę tak długo i w takiej skali, jaka jest niezbędna, aby Ukraina mogła się obronić nie ty...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas