Aktualizacja: 01.07.2015 17:44 Publikacja: 01.07.2015 17:22
Paweł Kukiz
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Politolog i były polityk Marek Migalski na swoim blogu na portalu 300polityka.pl napisał list do Pawła Kukiza, w którym wytyka znanemu muzykowi, że trwoni zaufanie Polaków, którzy głosowali na niego w pierwszej turze wyborów prezydenckich.
"Od dnia, gdy prawie 21% Polaków obdarzyło Pana zaufaniem upłynęło 50 dni. 50 dni, w czasie których zdążył Pan obrazić część komentatorów i dziennikarzy, pokłócić się z potencjalnymi koalicjantami, publicznie upokorzyć swoich najbliższych współpracowników. Dał Pan radę także zadeklarować, że nie ma Pan programu i nie zamierza go Pan mieć, bo programy to „największe kłamstwo" - napisał Migalski.
Jak Polacy oceniają sposób, w jaki Szymon Hołownia sprawuje funkcję marszałka Sejmu? Sprawdziliśmy to w sondażu...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Gdyby wybory do Sejmu odbywały się w najbliższą niedzielę, 29,3 proc. badanych oddałoby głos na KO, a 29,2 proc....
Po wyborach prezydenckich PiS idzie za ciosem. Seria referendów lokalnych wspieranych lub inicjowanych przez par...
„Ofiary ludobójstwa na Wołyniu zasługują na godny pochówek, a ich żyjące rodziny mają prawo by pomodlić się na g...
Szef MSZ Radosław Sikorski w rozmowie z RMF mówił o Sławomirze Cenckiewiczu, który zostać ma przyszłym szefem BB...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas