Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.07.2025 00:33 Publikacja: 12.03.2024 23:19
Premier Donald tusk i prezydent Emmanuel Macron, luty 2024. Paryż i Berlin to jedne z pierwszych europejskich stolic, które Tusk odwiedził po objęciu urzędu premiera RP
Foto: PAP/EPA
Premier Donald Tusk, który po spotkaniu w Waszyngtonie z prezydentem Joe Bidenem wraca do Polski, poinformował, że w piątek w Berlinie odbędzie się nieplanowany szczyt Trójkąta Weimarskiego.
Tusk w rozmowie z TVP Info podkreślił, że podczas spotkania Joe Biden zapewnił, że jeżeli będzie taka potrzeba, to Stany Zjednoczone są gotowe w każdej chwili wesprzeć Polskę w ramach Artykułu 5, do czego Polska przywiązuje szczególną wagę.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nie ma wystawy o Witoldzie Pileckim i nie wiadomo, kiedy powstanie. Dlatego amerykańska spółka wynajmująca lokal...
Czy koalicja rządząca powinna dokonać zmiany premiera? Nowy sondaż pokazuje, że takie oczekiwania podziela wielu...
Piątkowe spotkanie liderów koalicji rządzącej miało dotyczyć rekonfiguracji rządu. I tak się stało – z ustaleń „...
W najnowszym odcinku podcastu „Polityczne Michałki” Michał Kolanko i Michał Szułdrzyński rozmawiają o gorących p...
Któremu z polityków ufa dziś najwięcej Polek i Polaków? W najnowszym rankingu zaufania CBOS pierwsze miejsce zaj...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas