Reklama
Rozwiń
Reklama

Wołodymyr Zełenski odwiedził żołnierzy w Awdijiwce. "Podziękowałem wojownikom"

Wołodymyr Zełenski poinformował w mediach społecznościowych, że w piątek odwiedził ukraińskich żołnierzy w Awdijiwce w obwodzie donieckim. Prezydent Ukrainy odznaczył tam najbardziej zasłużonych.

Publikacja: 29.12.2023 18:41

Wołodymyr Zełenski

Wołodymyr Zełenski

Foto: AFP

adm

„Awdijewka. Odwiedziłem 110. brygadę zmechanizowaną Marka Bezruchko. Jedno z najcięższych miejsc na linii frontu. Osobiście podziękowałem wojownikom. Razem z dowódcą dokonaliśmy przeglądu sytuacji obronnej i kluczowych potrzeb naszych żołnierzy. Uhonorowałem najlepszych żołnierzy odznaczeniami państwowymi oraz wręczyłem młodszemu sierżantowi Ihorowi Tymoszczukowi Złotą Gwiazdę Bohatera Ukrainy” – czytamy we wpisie opublikowanym przez Wołodymyra Zełenskiego na platformie X. 

Zełenski odwiedził żołnierzy w Awdijiwce. „Wytrzymaliśmy dzięki tym wojownikom”

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Polityka
Zohran Mamdani burmistrzem Nowego Jorku. Prof. Zbigniew Lewicki: wygrał posługując się nośnymi hasłami
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Polityka
Podcast „Rzecz w tym”: Lewicowa rewolucja w Nowym Jorku. Co wygrana Zohrana Mamdaniego znaczy dla USA, Trumpa i Europy
Polityka
Zohran Mamdani burmistrzem Nowego Jorku. Zły znak dla Donalda Trumpa
Polityka
Nowojorczycy nie posłuchali Donalda Trumpa. Zohran Mamdani nowym burmistrzem
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Polityka
Grzegorz Braun nagrodzony na Białorusi. Za obronę praw człowieka
Reklama
Reklama