Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.07.2025 04:11 Publikacja: 03.01.2023 10:08
Foto: YouTube
Amadou Niang i Massata Samb z opozycyjnej partii PUR, zostali również obciążeni obowiązkiem zapłaty 5 milionów franków CFA (8 200 dolarów) odszkodowania na rzecz posłanki Amy Ndiaye Gniby z rządzącej koalicji Benno Bokk Yakaar.
Podczas chaotycznej awantury, która wstrząsnęła Senegalem, Samb uderzył Gniby w twarz podczas debaty budżetowej w Zgromadzeniu Narodowym po tym, jak ta wyśmiała jego krytyczne uwagi pod jej adresem.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Chiny przygotowują się do organizacji szczytu z prezydentem USA Donaldem Trumpem i z Władimirem Putinem. Chcą p...
PEPFAR, amerykański globalny program walki z HIV/AIDS, nie został dotknięty cięciami wydatków w pakiecie, przesł...
Prezydent USA Donald Trump poinformował, że poprosił prokurator generalną Pam Bondi o przedstawienie zeznań złoż...
Rzeczniczka Białego Domu Karoline Leavitt przeczytała dziennikarzom list od lekarza Donalda Trumpa, który zapewn...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Pomysł uczynienia ze Strefy Gazy Riwiery Bliskiego Wschodu bez Palestyńczyków nie umarł. Ewoluuje. Izrael i USA...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas