Reklama

Premier Morawiecki o nagraniach z premier Finlandii: Ma powody do radości. Nic strasznego

Mateusz Morawiecki został w piątek poproszony o komentarz do nagrania, na którym widać imprezującą premier Finlandii. W jego ocenie nie ma w zachowaniu Sanny Marin niczego strasznego.

Publikacja: 19.08.2022 19:51

Premier Mateusz Morawiecki

Premier Mateusz Morawiecki

Foto: AFP

Nagranie z 36-letnią premier Finlandii od czwartku rozpowszechniane jest w mediach społecznościowych. Niektórzy politycy sugerowali, że Marin powinna zostać poddana testowi na obecność narkotyków.

W piątek szefowa fińskiego rządu poinformowała, że poddała się testowi na obecność narkotyków, a wyniki mają być znane w przyszłym tygodniu.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Jarosław Kaczyński domaga się przeniesienia rosyjskiej ambasady. „Zagrożenie kontrwywiadowcze”
Polityka
Najnowszy sondaż partyjny. KO ucieka PiS-owi, ale czy to wystarczy, by nadal rządzić?
Polityka
Nieoficjalnie: BBN otrzymał 12 września notatkę m.in. o rakiecie, która spadła na dom w Wyrykach
Polityka
Adam Bielan komentuje ustalenia „Rzeczpospolitej”: wierzę prezydentowi Karolowi Nawrockiemu, że nie wiedział
Reklama
Reklama