Reklama
Rozwiń
Reklama

Artur Dziambor: Do szczepienia przekonywać, nie zmuszać

Szczepionka nie jest darmowa - poszły na to miliardy z naszych podatków – wskazywał Artur Dziambor, poseł Konfederacji.

Publikacja: 28.12.2020 12:51

Artur Dziambor: Do szczepienia przekonywać, nie zmuszać

Foto: tv.rp.pl

W programie prowadzonym przez Michała Kolanko, Artur Dziambor, poseł Konfederacji, zapytany, czy szczepienia powinny znajdować się w centrum politycznego sporu, odpowiedział, że ludzie powinni słuchać w tym temacie lekarzy – czyli ludzi kompetentnych.

- Przede wszystkim powinno się to konsultować z lekarzami. Ludzie nie powinni słuchać swoich ulubionych polityków, piosenkarzy albo aktorów, którzy się będą szczepić, tylko swojego lekarza. Teraz wokół tej szczepionki trwa zmasowana akacja propagandowo-marketingowa – na całym świecie - więc musiało to wywołać reakcję odwrotną. Każdy PR-owiec wie, że nie należy przesadzać. Trzeba przekonywać, ale w mądry sposób – stwierdził poseł Konfederacji.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Polityka
Znany były senator nie wyklucza reaktywacji POPiS-u. Tłumaczy powody i stawia warunek
Polityka
Poseł Marcin Józefaciuk odchodzi z klubu KO. Podał powód
Polityka
Adam Bodnar: Zbigniew Ziobro powinien trafić do aresztu. Zachodzi obawa mataczenia lub ucieczki
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Polityka
Poseł Konfederacji, Krzysztof Szymański o ewentualnej koalicji z KO lub PiS: My nic nie musimy
Reklama
Reklama