Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 29.09.2016 12:25 Publikacja: 29.09.2016 08:16
Foto: rp.pl
- Najgorszym ministrem jest Anna Zalewska. Szałamacha był ministrem złym, ale czasem był głosem rozsądku. Nazywano go księgowym i taka funkcję rzeczywiście pełnił - potrafił powiedzieć, że nie ma na coś pieniędzy - mówiła posłanka. - Następny minister do natychmiastowego zwolnienia to minister Macierewicz - oceniła Lubnauer.
- PiS ogłosił rekonstrukcję rządu, żeby przykryć aferę Misiewicze-Pisiewicze. Tusk robił coś podobnego. Tylko że PiS spowodował, że zaczęła się licytacja, kto jest gorszym ministrem, czyli kto najbardziej zasługuje na dymisję, w wyniku czego pojawiły się wszystkie nazwiska, łącznie z Beatą Szydło. Z mojego punktu widzenia najbardziej tragicznym ministrem jest minister edukacji - oceniła Lubnauer,
- Ludziom z komisji wyborczych należy się szacunek i podziękowanie, a nie szurskie teorie spiskowe, których nie...
Podstawowym zadaniem, które staje przed urzędnikami państwowymi jest zachowanie rządów prawa, ale i stabilności...
- Żaden z czterech liderów koalicji, ani pan premier Donald Tusk, ani Władek Kosiniak-Kamysz, ani Szymon Hołowni...
Kto i dlaczego do paczki z głosami Karola Nawrockiego w komisji w Kamiennej Górze dołożył 90 głosów Rafała Trzas...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Przy oczywistym i konsekwentnym poparciu Polski dla rozszerzenia Unii Europejskiej – zarówno o Bałkany Zachodnie...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas